Proszę czekać...
zamknij

Czytelność informacji

W serwisie Elita Firm wszystkie informacje dotyczące danej firmy znajdują się w jednym miejscu, dlatego też posiadasz do nich łatwy i szybki dostęp.

Widoczność wizytówek

Portal Elita Firm zwiększa widoczność Twojego przedsiębiorstwa w sieci, a także daje Ci możliwość dostarczenia potencjalnym klientom dodatkowych informacji o usługach i produktach!

Monitoruj branżę

W danej branży znajdować się mogą firmy, które idealnie pasują na Twoich partnerów biznesowych. Sprawdzaj często kategorię, do której zalicza się Twoja firma!

Firmy w kategoriach

Pasta do rozjaśniania zębów: produkt firmy stomatologicznej

Strona Dentway

Dentway

Dodano: 30.09.2015
Oferujemy niezwykle skuteczne pasty wybielające a także paski do zębów z silnym efektem wybielania. Dzięki nam twoje zęby zmienią się nie do poznania – będą piękne oraz białe. Nasze produkty są sprawdzone, oferujemy tylko profesjonalne produkty, które naprawdę działają. Dzięki nam wiele klientów może się teraz cieszyć pięknym białym uśmiechem, a więc serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług, z których z pewnością będziesz bardzo zadowolony, gdyż nasze produkty naprawdę działają. Zapraszamy.

Pasta wybielająca zęby

Jeśli szukasz dostawcy wysokiej jakości produktów do wybielania zębów to Dentway jest firmą dla Ciebie. Oferujemy szeroki zakres rozwiązań wśród których są pasty do wybielania, żele oraz paski wybielające. Dentway to skandynawska firma, która działa nie tylko w Skandynawii, ale także w Polsce.

Przykładem produktu, który mamy w ofercie jest pasta dla chcących mieć białe zęby. Ta pasta jest bardzo skuteczna. Świetnie radzi sobie z plamami, które powstają na zębach z powodu picia kawy, herbaty czy wina. Radzi sobie także z plamami powstający w skutek palenia papierosów. Pasta Dentway powinna być stosowana 2 razy dziennie. Wtedy po okresie 2-4 tygodni widać pierwsze wybielające rezultaty. Warto dodać, że pasta to produkt w pełni bezpieczny dla szkliwa. Nie rysuje ona także zębów.

Jakość wybielania i jakość cenowa – tak przedstawia się w skrócie oferta firmy Dentway. Oferujemy produkty i metody jak u dentysty za o wiele mniejsze pieniądze. To sprawi, że będziecie mogli sporo zaoszczędzić. Nasze wyroby można zamawiać drogą internetową przez stronę www.

Dentway
Adres:
Świętokrzyska 30
WWW:
Kod:
00-116
E-mail:
info@dentway.pl
Miasto:
Warszawa
Telefon:
022 3970543
GPS     N: 52° 14' 7"     E: 21° 0' 38"

Jak dojechać do firmy Dentway?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona Salve Medica

Salve Medica

Dodano: 23.03.2020
Pierwsze gabinety Salve Medica powstały niemalże 30 lat temu. Od tego czasu zespół założycieli i lekarzy cały czas doskonali swoje umiejętności, aby oferować pacjentom usługi najwyższej...
Więcej o firmie: Fizjoterapeuta łódź
Strona Słońce w pigułce

Słońce w pigułce

Dodano: 15.07.2015
Witamina D pomaga w pracy mięśni i poprawia funkcjonowanie układu odpornościowego, przez co jest tak ważna dla naszego zdrowia. Dostarczanie jej do organizmu jest bardzo łatwe, mimo tego aż 95%...
Strona Vitabuerlecithin

Vitabuerlecithin

Dodano: 19.12.2014
Preparat wzmacniający Vita Buerlecithin przeznaczony jest dla osób starszych i każdego, kto chce poprawić stan swojego organizmu, a w szczególności układu krążenia oraz układy nerwowego. W...
Strona Aspasja

Aspasja

Dodano: 02.01.2016