Proszę czekać...
zamknij

Czytelność informacji

W serwisie Elita Firm wszystkie informacje dotyczące danej firmy znajdują się w jednym miejscu, dlatego też posiadasz do nich łatwy i szybki dostęp.

Widoczność wizytówek

Portal Elita Firm zwiększa widoczność Twojego przedsiębiorstwa w sieci, a także daje Ci możliwość dostarczenia potencjalnym klientom dodatkowych informacji o usługach i produktach!

Monitoruj branżę

W danej branży znajdować się mogą firmy, które idealnie pasują na Twoich partnerów biznesowych. Sprawdzaj często kategorię, do której zalicza się Twoja firma!

Firmy w kategoriach

 • 2021-05-16

  Poznaj najnowszą propozycję firmy liki24.pl Ibuprom

 • 2021-06-04

  Najnowsza oferta firmy iwonapellets.pl Ogrzewanie powietrzem

 • 2021-03-31

  Najnowsza propozycja firmy Kapica Producent okien

 • 2020-12-19

  Czy znasz już nową propozycję firmy Kapica? Okna PVC

 • 2020-09-24

  Czy zapoznałeś się już z nową ofertą firmy Kapica? Aluminiowe okna

Dawkowanie witaminy D od Słońce w pigułce

Strona Słońce w pigułce

Słońce w pigułce

Dodano: 15.07.2015
Witamina D pomaga w pracy mięśni i poprawia funkcjonowanie układu odpornościowego, przez co jest tak ważna dla naszego zdrowia. Dostarczanie jej do organizmu jest bardzo łatwe, mimo tego aż 95% ludzi ma niedobór witaminy D. Latem dostarczana jest ona sama dzięki słońcu. Promienie słoneczne wpływają pozytywnie na produkcję tej witaminy i juz po 15 minutach na słońcu otrzymamy dużą jej dawkę. W okresie zimowym bardzo łatwym sposobem na dostarczenie witaminy D jest suplementacja VITA buer D3, ponieważ w jednej kapsułce zawarta jest dzienna dawka tej witaminy.

Dawkowanie witaminy D

Specjalizujemy się w produkowaniu preparatów, których działanie pozwala na uzyskanie wygodnego sposobu redukowania niedoborów witaminy D a jednocześnie uzyskanie właściwych i codziennych dawek tej witaminy, które są niezbędne dla właściwego funkcjonowania organizmu.

W naszej firmie tworzymy preparat, który pozwala na zapewnienie naturalnej postaci witaminy D.

Właściwe dawkowania

Jednocześnie nasz preparat jest wskazany, szczególnie dla osób mieszkających w warunkach klimatycznych takich, jak w Polsce, które ograniczają ilość światła słonecznego przez znaczną część roku. W ten sposób organizm nie otrzymuje właściwych dawek promieniowanie słonecznego, które pozwalają na syntezę w skórze witaminy D.

Z tego powodu wiele osób cierpi na niedobory tej witaminy, które mogą występować nawet kilka miesięcy w roku. Nasz preparat zapewnia właściwe -dawkowanie witaminy D, które zapewnia codzienną dawkę witaminy D, które niezbędna jest do dostarczenia w ramach diety. Gwarantujemy skuteczne oraz bezpieczne preparaty lecznicze.

Słońce w pigułce
Adres:
Al. Jerozolimskie 146A
WWW:
Kod:
02-305
Miasto:
Warszawa
Telefon:
+48 22 608 13 00

Jak dojechać do firmy Słońce w pigułce?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona Benzacne

Benzacne

Dodano: 27.07.2015
Idealne wspomaganie leczenia dermatologicznego zapewnione jest dzięki żelowi Benzacne, który wyprodukowała firma Takeda Pharma Sp. z o.o. Żel ten świetnie nadaje się do codziennego użytku, a...
Brak obrazka

Amol

Dodano: 21.05.2014
Lek ziołowy Amol to receptura o ponad stuletniej tradycji, kiedy to zakon karmelitański zaczął produkować na własne potrzeby ten specyfik. Dzisiaj Amol dalej posiada ten sam skład w eleganckiej...
Brak obrazka

e-skleportopedyczny.pl

Dodano: 15.09.2016
Zachęcamy do skorzystania z oferty naszego sklepu internetowego, w którym znaleźć można wysokiej jakości produkty ortopedyczne, rehabilitacyjne, profilaktyczne, sprzęt medyczny i środki...
Strona Vitabuerlecithin

Vitabuerlecithin

Dodano: 19.12.2014
Preparat wzmacniający Vita Buerlecithin przeznaczony jest dla osób starszych i każdego, kto chce poprawić stan swojego organizmu, a w szczególności układu krążenia oraz układy nerwowego. W...