Proszę czekać...
zamknij

Czytelność informacji

W serwisie Elita Firm wszystkie informacje dotyczące danej firmy znajdują się w jednym miejscu, dlatego też posiadasz do nich łatwy i szybki dostęp.

Widoczność wizytówek

Portal Elita Firm zwiększa widoczność Twojego przedsiębiorstwa w sieci, a także daje Ci możliwość dostarczenia potencjalnym klientom dodatkowych informacji o usługach i produktach!

Monitoruj branżę

W danej branży znajdować się mogą firmy, które idealnie pasują na Twoich partnerów biznesowych. Sprawdzaj często kategorię, do której zalicza się Twoja firma!

- Elita firm

Brak obrazka

360shots

Dodano: 21.05.2015
W naszej ofercie wyróżniają się prezentacje produktów w wersji 360, kreatywne packshoty 2d, a także profesjonalnie zmontowane filmy reklamowe. Wszystkie fotografie produktów wykonujemy bardzo dokładnie (bazujemy na głębokim przybliżeniu detali). Zdjęcia nie mają tła, a zatem można je domyślnie stosować w różnorodnych materiałach marketingowych, bez potrzeby dodatkowej obróbki. Gwarantujemy możliwość realizacji zlecenia do dwudziestu czterech godzin, a także do każdej prezentacji dajemy cztery zdjęcia 2 d całkowicie bezpłatnie.
Więcej o firmie: Fotografia odzieży