Proszę czekać...
zamknij

Czytelność informacji

W serwisie Elita Firm wszystkie informacje dotyczące danej firmy znajdują się w jednym miejscu, dlatego też posiadasz do nich łatwy i szybki dostęp.

Widoczność wizytówek

Portal Elita Firm zwiększa widoczność Twojego przedsiębiorstwa w sieci, a także daje Ci możliwość dostarczenia potencjalnym klientom dodatkowych informacji o usługach i produktach!

Monitoruj branżę

W danej branży znajdować się mogą firmy, które idealnie pasują na Twoich partnerów biznesowych. Sprawdzaj często kategorię, do której zalicza się Twoja firma!

Biznes

Strona Adwokat Niedziałek

Adwokat Niedziałek

Dodano: 14.12.2014
Nasza kancelaria zajmuje się poważnymi sprawami prawnymi, związanymi z analizą umów cywilnoprawnych, postępowaniami egzekucyjnymi, doradztwem w zakresie pracowniczym. Pomagamy w uzyskaniu odszkodowań za niesłuszne aresztowanie i wielu innych kłopotach. Zawsze rozpatrujemy problem klienta indywidualnie. Poruszamy się w zagadnieniach prawnych szybko, bezbłędnie, jednocześnie nawiązując pozytywną relację z klientem. Można zadać nam pytanie prawne stacjonarnie lub drogą elektroniczną (funkcja e-porad).
Strona HR Partners

HR Partners

Dodano: 10.08.2013
Firma HR Partners to grupa doświadczonych specjalistów z dziedziny zarządzania zasobami ludzkimi, która jest wyjątkowo skuteczna w realizowanych projektach. Do jej klientów należały i należą jedne z bardziej znanych polskich organizacji i przedsiębiorstw. Oni mieli już okazję docenić skuteczność działań HR Partners, a także indywidualne podejście i zaangażowanie w każde wykonywane przez tą firmę zadanie. Warto zaufać HR Partners by razem z nią zbudować lepszą przyszłość i sukces swojego przedsiębiorstwa.
Strona Imigomo

Imigomo

Dodano: 06.12.2015
Czy robisz w życiu to, co lubisz? Czy zastanawiałeś się, dlaczego nie? Jak wiele, uważasz, zależy od Ciebie? Otóż, na wszystko co w życiu masz, zapracowałeś sam. Jeśli chcesz cokolwiek zmienić, zrób to. Rozpoznaj własne możliwości, dogadaj się z sobą na poziomie emocji i zgody na siebie. Aplikacja imigomo.com jest po Twojej stroie. Możesz wraz z własnym, prywatnym trenerem rozwoju osobistego zaprogramować się na suckes. Zaprzyjaźnij się z platformą, gdzie znajdujesię wielu ludzi myslących podobnie. Warto grać o własne życie, to jedyna rzecz, jaką tak naprawdę masz.
Więcej o firmie: Coaching i mentoring