Proszę czekać...
zamknij

Czytelność informacji

W serwisie Elita Firm wszystkie informacje dotyczące danej firmy znajdują się w jednym miejscu, dlatego też posiadasz do nich łatwy i szybki dostęp.

Widoczność wizytówek

Portal Elita Firm zwiększa widoczność Twojego przedsiębiorstwa w sieci, a także daje Ci możliwość dostarczenia potencjalnym klientom dodatkowych informacji o usługach i produktach!

Monitoruj branżę

W danej branży znajdować się mogą firmy, które idealnie pasują na Twoich partnerów biznesowych. Sprawdzaj często kategorię, do której zalicza się Twoja firma!

Firmy w kategoriach

Benzacne mega lek na trądzik

Strona Benzacne

Benzacne

Dodano: 27.07.2015
Idealne wspomaganie leczenia dermatologicznego zapewnione jest dzięki żelowi Benzacne, który wyprodukowała firma Takeda Pharma Sp. z o.o. Żel ten świetnie nadaje się do codziennego użytku, a wszystkie informacje z nim związane znajdują się na stronie www benzacne.pl. Każdy, kto szuka bezpiecznego środka do pielęgnacji cery przekona się do stosowania Benzacne. To doskonale sprawdzający się żel, który pomoże pacjentom z zaawansowanym trądzikiem, jak i takim, którzy cierpią na jego lżejszą postać.

Lek na trądzik

Uporczywy trądzik - Benzacne pomoże Firmie Takeda Polska Sp.z o. o. zawdzięczamy istnienie leku na trądzik oraz problemy skórne. Lek ten pozwoli Państwu pozbyć się trądzikiu raz na zawsze. Trądzik dotyczy 80-100% osób pomiędzy 11. a 30. rokiem życia, potrafi spędzić sen z powiek każdemu, zwłaszcza kobietom. Z wypryskami i wykwitami na twarzy potrafimy się czuć nieatrakcyjnie, co niestety pogarsza samoocenę.

 

Tutaj z pomocą przychodzi Benzacne. Jest to super preparat na leczenie trądziku, który świetnie sobie radzi z problemami skórnymi. Lek ten ma konsystencję żelu o białej barwie. Żel należy stosować punktowo na skórę raz lub dwa razy na dobę. Proszę pamiętać, że nie należy smarować żelem większej powierzchni skóry, a tym bardziej całej twarzy. W jego skład wchodzi nadtlenek benzoilu, który jest substancją czynną. Występuje w stężeniu słabszym (50mg/g żelu) oraz mocniejszym (100mg/g żelu), które wybiera się w zależności od postaci trądziku. W większości przypadków, bo aż u 85% osób ma łagodny przebieg, natomiast tylko 15% zmaga się z ciężką jego postacią.

 

 

Trądzik może pozostawić po sobie blizny i przebarwienia, zwłaszcza gdy będziecie Państwo próbowali wyciskać wypryski zamiast stosować na nie odpowiednie leki.

 

Benzacne
Adres:
Al. Jerozolimskie 146A
WWW:
Kod:
02-305
Miasto:
Warszawa
Telefon:
+48 22 608 13 00
GPS     N: 20° 57' 13"     E: 52° 12' 48"

Jak dojechać do firmy Benzacne?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona Salve Medica

Salve Medica

Dodano: 23.03.2020
Pierwsze gabinety Salve Medica powstały niemalże 30 lat temu. Od tego czasu zespół założycieli i lekarzy cały czas doskonali swoje umiejętności, aby oferować pacjentom usługi najwyższej...
Więcej o firmie: Fizjoterapeuta łódź
Strona Vitabuerlecithin

Vitabuerlecithin

Dodano: 19.12.2014
Preparat wzmacniający Vita Buerlecithin przeznaczony jest dla osób starszych i każdego, kto chce poprawić stan swojego organizmu, a w szczególności układu krążenia oraz układy nerwowego. W...
Strona Aspasja

Aspasja

Dodano: 02.01.2016
 
Strona Dentway

Dentway

Dodano: 30.09.2015
Oferujemy niezwykle skuteczne pasty wybielające a także paski do zębów z silnym efektem wybielania. Dzięki nam twoje zęby zmienią się nie do poznania – będą piękne oraz białe. Nasze...