Proszę czekać...
zamknij

Czytelność informacji

W serwisie Elita Firm wszystkie informacje dotyczące danej firmy znajdują się w jednym miejscu, dlatego też posiadasz do nich łatwy i szybki dostęp.

Widoczność wizytówek

Portal Elita Firm zwiększa widoczność Twojego przedsiębiorstwa w sieci, a także daje Ci możliwość dostarczenia potencjalnym klientom dodatkowych informacji o usługach i produktach!

Monitoruj branżę

W danej branży znajdować się mogą firmy, które idealnie pasują na Twoich partnerów biznesowych. Sprawdzaj często kategorię, do której zalicza się Twoja firma!

Auto-szkoły

Brak obrazka

Auto szkoła Extreme

Dodano: 12.06.2016

Jeśli interesuje Cię nauka jazdy w szkole o najlepszej zdawalności w Łodzi to postaw na Extreme. Mamy doświadczenie i wiedzę, które sprawią, że na pewno świetnie przygotujemy Cię do tego egzaminu. Extreme to szkolenia kierowców kategorii B cechujące się wysokim poziomem, wykorzystaniem samochodów egzaminacyjnych Suzuki Swift oraz elastycznością. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego kursanta nauka jazdy jest z nami prawdziwą przyjemnością. Dołóżcie do tego atrakcyjne ceny, a przekonacie się, że Extreme to auto szkoła stworzona dla Was.  

Strona Auto szkoła M Bajon

Auto szkoła M Bajon

Dodano: 01.07.2016
Zapewniamy naszym klientom profesjonalne kursy na różne kategorie prawa jazdy. Na rynku edukacji w zakresie szkoleń przyszłych kierowców działamy od 1990 roku. Posiadamy profesjonalną kadrę instruktorów z wieloletnim doświadczeniem, co pozwala nam zapewnić zarówno efektywną naukę, jak też bezstresowe przygotowania do egzaminów w miłej atmosferze. Dodatkowo w naszej łódzkiej szkole jazdy stawiamy sobie za cel jak najlepsze wyszkolenie kierowców, uwzględniając ich indywidualne predyspozycje i potrzeby.