Proszę czekać...
zamknij

Czytelność informacji

W serwisie Elita Firm wszystkie informacje dotyczące danej firmy znajdują się w jednym miejscu, dlatego też posiadasz do nich łatwy i szybki dostęp.

Widoczność wizytówek

Portal Elita Firm zwiększa widoczność Twojego przedsiębiorstwa w sieci, a także daje Ci możliwość dostarczenia potencjalnym klientom dodatkowych informacji o usługach i produktach!

Monitoruj branżę

W danej branży znajdować się mogą firmy, które idealnie pasują na Twoich partnerów biznesowych. Sprawdzaj często kategorię, do której zalicza się Twoja firma!

Firmy w kategoriach

Popularne okulary progresywne

Strona Aurum Optics

Aurum Optics

Dodano: 21.09.2015
Zajmujemy się w naszej firmie realizowaniem wysokiej jakości usług związanych z dystrybuowaniem najwyższej klasy okularów przeciwsłonecznych oraz korekcyjnych. Dostarczamy naszym klientom zarówno modne jak też stylowe oprawki okularowe, co pozwala nam zapewnić naszym klientom indywidualne dopasowanie poszczególnych modeli oprawek. Wszystkie oprawki wykonane są z wysokiej jakości materiałów, cechują się stylowym oraz modnym wyglądem. Gwarantujemy również wygodne zakupy oraz szybki czas realizowania poszczególnych zamówień.

Okulary progresywne

Czy należysz do osób, które zawsze i wszędzie mają ze sobą dwie, a nawet trzy pary okularów, czy czytając smsa lub list musisz odsuwać rękę dalej niż możesz, a oglądając telewizję nie widzisz aktorów? To może znacząc, że potrzebne Ci są korekcyjne okulary progresywne. Oczywiście takie rozwiązanie uważane jest za dobre, ale tylko dla osób starszych, wielu 45-50 latków lekceważy swój wzrok i problemy z nim związane, nie decydując się na żadne okulary, które faktycznie mogłyby zmienić ich codzienność. 

Przecież nie chodzi oto, żeby człowiek ciągle zmieniał okulary, raz nakładał te, raz inne, wszystko to sprawia, że ciągle się męczymy, nie mogąc znaleźć okularów szukamy w najmniej odpowiednich chwilach, ciągle się irytujemy i co więcej wstydzimy tego, że nie możemy czegoś przeczytać. 

Czasem warto, więc pójść do okulisty i poszukać rozwiązania, może faktycznie najlepsze będą progresywne. Dobrze wykonane, pewne szkiełka, które dopasuje nam okulista, nie optyk. Musimy o tym pamiętać, jeśli chcemy zadbać o nasz wzrok i zdrowie.Zapraszamy do zapoznania się z ofertą popularnych okularów progresywnych różnych marek, oferowanych przez firmę Aurum-optics.pl.
Aurore
Adres:
Marszałkowska 140/222
WWW:
Kod:
00-061
E-mail:
sklep@aurum-optics.pl
Miasto:
Warszawa
Telefon:
22 266 81 10
Tel. kom.:
888 05 06 07
GPS     N: 52° 14' 13"     E: 21° 0' 28"

Jak dojechać do firmy Aurum Optics?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona Ferpol

Ferpol

Dodano: 28.02.2016
Ferpol zajmuje się dystrybuowaniem nowoczesnego sprzętu BHP – przede wszystkim ubrań oraz obuwia roboczego, a także akcesoriów typu: rękawice, ochrona oczu (gogle, okulary ochronne), ochrona...
Strona Wamatex

Wamatex

Dodano: 01.02.2017
Dzianiny z Wamatexu na rynku można znaleźć już od około 20 lat. Tak długi okres pozwolił nie tylko udoskonalić produkcję, ale też rozszerzyć ją z niewielkiej oferty do dziesiątek...
Więcej o firmie: Dzianiny, Tkaniny meblowe
Strona Czapki.co

Czapki.co

Dodano: 26.03.2015
Wieloletnie doświadczenie w dystrybucji czapek jakie posiada nasza firma umożliwiło nam uzyskać pozycje lidera na rynku krajowym. Aktualnie posiadamy ponad 300 sklepów, które zlokalizowane są w...
Więcej o firmie: Czapki damskie, Czapki zimowe
Strona Smmash

Smmash

Dodano: 14.06.2018
SMMASH to uznany producent odzieży dla zawodników i pasjonatów sztuk walki, takich jak mma i muay thai. W naszej ofercie znajdują się wysokiej klasy rashguardy mma, idealne do codziennych...