Proszę czekać...
zamknij

Czytelność informacji

W serwisie Elita Firm wszystkie informacje dotyczące danej firmy znajdują się w jednym miejscu, dlatego też posiadasz do nich łatwy i szybki dostęp.

Widoczność wizytówek

Portal Elita Firm zwiększa widoczność Twojego przedsiębiorstwa w sieci, a także daje Ci możliwość dostarczenia potencjalnym klientom dodatkowych informacji o usługach i produktach!

Monitoruj branżę

W danej branży znajdować się mogą firmy, które idealnie pasują na Twoich partnerów biznesowych. Sprawdzaj często kategorię, do której zalicza się Twoja firma!

Firmy w kategoriach

Aluminiowe okna

Strona Kapica

Kapica

Dodano: 24.09.2020
Firma Kapica jest jednym z lepszych producentów okien i drzwi. Została założona w 1928 roku i początkowo jej działalność była ukierunkowana na stolarkę otworową. Firma dba o najwyższą jakość wykonywanych produktów, dzięki czemu może cieszyć się stale rosnącą rzeszą partnerów handlowych i klientów. Doświadczenie przekazywane z pokolenia na pokolenie korzystnie wpływa na prężny rozwój firmy. KAPICA Sp. z o.o. działa na terenie województwa Opolskiego, ale posiada przedstawicieli handlowych w całej Polsce, a 40% produkcji jest eksportowanych za granice.

Aluminiowe okna

Wśród wszystkich rodzajów stolarki okiennej to właśnie okna aluminiowe wyróżniają się największymi możliwościami i najlepszymi statystykami w niemal każdym aspekcie użytkowania. Oczywiście najważniejsza z nich jest izolacyjność cieplna. Pod tym względem okna aluminiowe wypadają najlepiej wśród wszystkich innych przeszkleń, dzięki czemu pozwalają na ogromną oszczędność energii.

Ich kolejną zaletą jest długowieczność. Posłużą przez wiele lat, a w tym czasie praktycznie nie będą wymagały konserwacji. To bardzo dobra wiadomość, ponieważ minimalizuje ilość pracy, którą należy włożyć w utrzymanie okien w dobrym stanie. Warto też wspomnieć o ich wytrzymałości.

Okna aluminiowe (na tej stronie) nie tylko są najbardziej odporne ze wszystkich, ale również posiadają dodatkowe zabezpieczenia antywłamaniowe. W efekcie gwarantują bezpieczeństwo domownikom. Co więcej, wytrzymałość aluminium pozwala na zastosowanie nowych form estetycznych, takich jak ogromne przeszklenia czy bardzo cienka rama okienna. Jeśli dodać do tego szeroki wybór profili w firmie Kapica, wychodzi produkt niemal bez wad.

KAPICA - okna i drzwi 1928
Adres:
ul. Strzelecka 7
WWW:
Kod:
47­-120
Miasto:
Zawadzkie
Telefon:
77 462 23 70
Producent okien
GPS     N: 51° 48' 20"     E: 19° 19' 20"

Jak dojechać do firmy Kapica?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona Pro-led

Pro-led

Dodano: 29.08.2015
W szerokiej ofercie handlowej firmy LEDOVO znajdują się: oświetlenie ledowe najnowszej generacji, taśmy LED, taśmy LED wodoodporne, zasilacze do taśm LED, sterowniki RGB do taśm LED, profile do...
Więcej o firmie: Oświetlenie ledowe, Taśmy LED
Strona Asd

Asd

Dodano: 04.04.2015
W zakres usług oferowanych przez firmę ASD wchodzi sprzedaż urządzeń do systemów zabezpieczeń i nie tylko oraz projektowaniem, montaż i serwis takich systemów. Urządzenia, które odszukacie...
Strona Seguro - awaryjne otwieranie

Seguro - awaryjne otwieranie

Dodano: 09.09.2015

Seguro jest firmą zajmującą się otwieraniem zamków, dorabianiem kluczy i montażem systemu Master Key. Założenie tej firmy miało miejsce w 1991 roku, więc jej pracownicy posiadają...

Strona Venta Airwasher

Venta Airwasher

Dodano: 18.09.2015
Venta-Luftwäscher GmbH to firma, która od trzydziestu lat produkuje filtry i oczyszczacze powietrza. Marka Venta jest liderem w swojej dziedzinie, gdyż od wielu lat niezmiennie jest ceniona za...
Więcej o firmie: Oczyszczacze powietrza