Proszę czekać...
zamknij

Czytelność informacji

W serwisie Elita Firm wszystkie informacje dotyczące danej firmy znajdują się w jednym miejscu, dlatego też posiadasz do nich łatwy i szybki dostęp.

Widoczność wizytówek

Portal Elita Firm zwiększa widoczność Twojego przedsiębiorstwa w sieci, a także daje Ci możliwość dostarczenia potencjalnym klientom dodatkowych informacji o usługach i produktach!

Monitoruj branżę

W danej branży znajdować się mogą firmy, które idealnie pasują na Twoich partnerów biznesowych. Sprawdzaj często kategorię, do której zalicza się Twoja firma!

Firmy w kategoriach

Ibuprom

Brak obrazka

Dodano:

Ibuprom

Ibuprofen to substancja przeciwbólowa i przeciwzapalna, po którą sięga największa ilość Polaków. Dlaczego stał się tak popularnym lekiem pierwszego wyboru?

Używamy go głównie by zniwelować bóle głowy, stawów, przeciwgorączkowo, oraz w celu zmniejszenia zapalenia stawów. Ibuprofen to organiczny związek chemiczny, który zmniejsza obrzęki, poprawia ruchliwość stawów i usuwa uczucie zdrętwienia, zmniejszając również krzepliwość krwi. Jego działanie przeciwbólowe występuje po zaledwie 30 minutach i utrzymuje się od 4 do 6 godzin. Produkt nie kumuluje się w organizmie, a wydalany zostaje z moczem w postaci metabolitów. 

W naszym sklepie możesz wybrać wiele dostępnych konfiguracji leku Iburprom - https://liki24.pl/search/ibuprom/. Produkty firmy Ibuprom posiadają różne warianty podania leku, oraz ilość substancji czynnej. Marka oferuje tabletki nie tylko w formie tradycyjnej, ale również stworzonej w sposób, który zapewnia szybsze odnalezienie źródła bólu i działanie. Posiadamy także rozwiązania przygotowane specjalnie dla dzieci, oraz do użycia bezpośrednio na skórę w postaci maści lub sprayu. 

 

GPS     N: ° ' "     E: ° ' "

Jak dojechać do firmy ?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona Aspasja

Aspasja

Dodano: 02.01.2016
 
Brak obrazka

Amol

Dodano: 21.05.2014
Lek ziołowy Amol to receptura o ponad stuletniej tradycji, kiedy to zakon karmelitański zaczął produkować na własne potrzeby ten specyfik. Dzisiaj Amol dalej posiada ten sam skład w eleganckiej...
Strona Diet4you

Diet4you

Dodano: 15.07.2015
Diet4 You to firma, która prowadząc swój sklep online proponuje klientom po pierwsze – konsultację odnośnie tego, czy dieta, którą stosują jest odpowiednia. Po drugie, dietetycy tam...
Strona Vitabuerlecithin

Vitabuerlecithin

Dodano: 19.12.2014
Preparat wzmacniający Vita Buerlecithin przeznaczony jest dla osób starszych i każdego, kto chce poprawić stan swojego organizmu, a w szczególności układu krążenia oraz układy nerwowego. W...