Proszę czekać...
zamknij

Czytelność informacji

W serwisie Elita Firm wszystkie informacje dotyczące danej firmy znajdują się w jednym miejscu, dlatego też posiadasz do nich łatwy i szybki dostęp.

Widoczność wizytówek

Portal Elita Firm zwiększa widoczność Twojego przedsiębiorstwa w sieci, a także daje Ci możliwość dostarczenia potencjalnym klientom dodatkowych informacji o usługach i produktach!

Monitoruj branżę

W danej branży znajdować się mogą firmy, które idealnie pasują na Twoich partnerów biznesowych. Sprawdzaj często kategorię, do której zalicza się Twoja firma!

Firmy w kategoriach

360shots: fotografia odzieży

Brak obrazka

360shots

Dodano: 21.05.2015
W naszej ofercie wyróżniają się prezentacje produktów w wersji 360, kreatywne packshoty 2d, a także profesjonalnie zmontowane filmy reklamowe. Wszystkie fotografie produktów wykonujemy bardzo dokładnie (bazujemy na głębokim przybliżeniu detali). Zdjęcia nie mają tła, a zatem można je domyślnie stosować w różnorodnych materiałach marketingowych, bez potrzeby dodatkowej obróbki. Gwarantujemy możliwość realizacji zlecenia do dwudziestu czterech godzin, a także do każdej prezentacji dajemy cztery zdjęcia 2 d całkowicie bezpłatnie.
Więcej o firmie: Fotografia odzieży

Fotografia odzieży

360 Shots to firma gotowa wykonać najlepsze fotografie przedmiotów oraz prezentacje obrotowe. Ludzie kierują się tym co widzą, dlatego tak istotne jest posiadanie odpowiednich zdjęć swoich produktów. Nasz firma jest w stanie wykonać fotografie najwyższej jakości, ponieważ mamy odpowiedni do tego sprzęt i pracowników, którzy swoją kreatywnością potrafią wykazać się w niemal każdym przypadku.

Sprzęt do zdjęć obrotowych pozwala zajmować się bardzo małymi przedmiotami, takimi jak np. kolczyki, a także tymi największymi o wadze 250 kg. Jesteśmy gotowi podjąć się każdego wyzwania i zrealizować je bardzo szybko, zazwyczaj wystarczają nam do tego 24 godziny. Podchodzimy do klienta indywidualnie, aby poznać i sprostać jego wymaganiom.

 

Najwyższa jakość fotografii odzieżowej

 

Prowadząc sklep internetowy bardzo ważna jest fotografia odzieży, dlatego firma 360 Shots podejmie się jej wykonania.

Posiadany sprzęt umożliwia zrobienie zdjęć najwyższej jakości, które będą robić wrażenie na klientach i zachęcać do zakupu. Możemy wykonać zdjęcia na modelu lub manekinie, a w razie potrzeby nawet fotografię typu duch.

 

MCM Przemysław Nowicki
Adres:
Zaradzyńska 8a
WWW:
Kod:
95-200
Miasto:
Pabianice
Telefon:
516-106-085
Fotograf,Zdjęcia,Fotografia
GPS     N: 19° 24' 23"     E: 51° 39' 42"

Jak dojechać do firmy 360shots?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona Inwemer System

Inwemer System

Dodano: 16.06.2016
Nie wszystkim firmom opłaca się zatrudnianie pracowników na pełny etat tylko dlatego, że w konkretnym momencie jest coś do zrobienia. Zaobserwowanie danej sytuacji dało początek istnienia...
Strona Inwemer Oddziały

Inwemer Oddziały

Dodano: 06.12.2015
Nasza firma specjalizuje się w realizowaniu spersonalizowanych oraz dostosowanych do indywidualnych potrzeb naszych klientów usług. Zapewniamy kompleksową obsługę dla firm na terenie całego...
Strona Reverso

Reverso

Dodano: 14.02.2015
Łódzkie przedsiębiorstwo Reverso działa na rynku już cała dekadę, a wypracowane przez ten okres doświadczenia w wykonywaniu zadań na wysokościach pozwoliły nie tylko udoskonalić metody...
Więcej o firmie: Mycie dachów, Mycie okien
Strona HYPROTECH Polska

HYPROTECH Polska

Dodano: 17.06.2015

Specjalizujemy się w dystrybuowaniu zarówno urządzeń jaki niezbędnych w urządzeniach do identyfikowania produktów. Posiadamy urządzenia niezbędne w przedsiębiorstwach z wszelkiego rodzaju...